Banner

Banner

Titulli Linda Sadiku - Perse o zot
Ndëgjuar 16,725
Shkarkuar 42
Pëlqyer 60
Publikuar 04/01/2013

Loading...
Informatat e këngës
Linda Sadiku - Perse o zot - Gëzuar 2013 - 1st Channel
Faceboook: https://www.facebook.com/valamala
Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store