Banner

Banner

Titulli 2 Bruder - Ku mbet Dashuria ime ( Official Song )
Ndëgjuar 8,346
Shkarkuar 82
Pëlqyer 26
Publikuar 31/12/2012

Loading...
Informatat e këngës
FaceBook : https://www.facebook.com/Meggi.Bekolli1
FanPage : https://www.facebook.com/MeggiBekolliOfficial
YouTube` http://www.youtube.com/user/MeggiBekolli
Twitter` https://twitter.com/MergimBekolli
SoundCloud` https://soundcloud.com/meggibekolli
Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store