Banner

Banner

Titulli Ledina Celo dhe Pandi Laco - Nje flutur
Ndëgjuar 14,967
Shkarkuar 95
Pëlqyer 37
Publikuar 17/12/2012

Loading...
Informatat e këngës
Nata 10 LIVE nga Teatri i RTVKLAN në KLANHD & TVKLAN. Një program nga Pandi Laco, Adi Hila dhe Bledar Laco
Copyright TVKLAN
Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store