Banner

Banner

Titulli Ismet Bexheti - O Si Nuk Kam Fat
Ndëgjuar 1,288
Shkarkuar 526
Pëlqyer 4
Publikuar 01/06/2016

Loading...
Informatat e këngës
Onima Media - https://goo.gl/yddi50
Reklama
Loading...
Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store