Banner

Banner

Titulli Ismet Maqka - Ti je zemra jem
Ndëgjuar 3,510
Shkarkuar 686
Pëlqyer 14
Publikuar 17/12/2012

Loading...
Informatat e këngës
Ismet Maqkaj-Zemra jem 2013
Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store