Banner

Banner

Titulli Ismet Bexheti - Oj Lulebor
Ndëgjuar 348,499
Shkarkuar 495
Pëlqyer 731
Publikuar 31/05/2012

Loading...
Informatat e këngës
Reklama
Loading...
Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store