Banner

Banner

Titulli Meda, Sinani, Sabria, Ermali - Potpuri 2
Ndëgjuar 4,024,363
Shkarkuar 1,071
Pëlqyer 4,806
Publikuar 03/12/2013

Informatat e këngës
Facebook: http://www.facebook.com/ArkivaShqip
Instagram: https://www.instagram.com/arkivashqip/
By Emracom

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store