Banner

Banner

Titulli Julka-Mengjesi pa ty
Ndëgjuar 14,279
Shkarkuar 304
Pëlqyer 106
Publikuar 24/04/2014

Informatat e këngës
Official Audio by Andy Gramm
All Rights owned by - 2014 © NRG Multimedia
Facebook : https://www.facebook.com/julkanrg
Twitter : https://twitter.com/julkagramo
Instagram : https://www.instagram.com/julkagramo

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store