Banner

Banner

Titulli Xhavit Sadiku - Te kam pas si hajmali
Ndëgjuar 6,758
Shkarkuar 587
Pëlqyer 18
Publikuar 04/12/2013

Informatat e këngës
Onair Media - https://smarturl.it/Onair.Media

Subscribe: https://smarturl.it/PromediaSub

© & ℗ Pro Media & Onair Media. All Rights Reserved

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store