Banner

Banner

Titulli Labi - Le te luhet shota
Ndëgjuar 91,611
Shkarkuar 81
Pëlqyer 42
Publikuar 09/04/2012

Loading...
Informatat e këngës
Rory Mcilroy wins a point vs Sharapova (BNP Paribas Showdown)
KONY 2012
Cops Get Owned!!! - Epic Pee Prank
Vallzimi ma i qart i Kosoves 2012
Oops ne interaktiv 2012 Ministri i Diaspores
Diqka Per Mitrovicen A?
Raporti i progresit
Intervista-Qka osht Fusnota
ProVas ft. RB - Young Wild and Free (Remake)
Kritikohet komentatori i KTV - Oops në Interaktiv (11 Gusht 2011)
Vlora Citaku dhe fakultet e saj
Ai se eu te pego - (Albania Version)
Sinan Hoxha - Adrenalina (Cover)
Sinkro Cinema - Parlamenti (FULL)
Bukuroshi duke kercyer me Ai se eu te pego
Kasetofoni Jem
Si ta beni te qesh nje roje sigurie?
Sa bukur imiton kengtaret e huaj
Profesionisti për prerje buke
Uaaaa cfare ndodhi
Polici i trafikut që kërcen breakdance
Puthja Pasionante e Nuses
DJ - TE GJITHA NE NJE VEND
klarinetisti Me Pips
MOS U TALL ME TOPIN SE SHIKO SI HAKMERRET
Ekstrasex - Ahmet Bajrami
Moda e Fundit
Fore me Akullore - Dicka per te Qeshur
Plaku kafsh ne intervist
BIONDINA TU I KAPERCY SHKALLT
Pak ata pak na
Plaku e kall Atmosferen
Dashuri ne shikim te pare ne emisionin Zone e Lire
Perhajer Bajrami
Shqiptari i 3nt
Zevendes "Ninistri"
Intervista rreth Raportit te Progresit
Meda - Dashni e vjeter (Cover)
Plakat tu e hup kohen para Iftari
Prezantimi ma i qart
Shqiptari dhihet edhe s'tutet
Shqiptari tu e shajt nje Amerikan
Intervista Normalisht , Faktikisht 2012
Mixha per Arushen , Majmunin dhe Germine 2012
Brenda ne Shkolle me biciklet (Video e 3nt)
Sinan Hoxha (Junior) - Adrenalina
Intervista me Qenin (Murkin) 2012
Intervista e deshtume (qe t'shtin me kesh) 2011
Karatisti ma i 3nt i Kosoves
Reperi ma i shpejt i kosoves
Tu u la me tesha
Kastefoni jem
PLAKA MA E VJETER
Anelka Meson "Kung Fu" ne Kine
IKJA MA E 3NT E POLICEVE
RREZOHET NGA PUSHKA FEMRA SHQ...
shqiptari tu lu qoke n'Turqi
Serbia sulmon Skenderbeun
I DEL TYMI NGA VESHET
Dashuri e sinqert ndermjet bebes dhe qenit
Maca Brus Lee
Donald Teló - Ai se eu te pego (Funny Video)
Ce face alcoolul din oameni!
BEBA NE TELEFON
E GJITHE FAMILJA NE NJE MOTOCIKLETE
Mortal kombat tu u rreh ne indi
TRIM APO BUDALLA
TUPANGJIT MA 3nt n'Kosov
DASMA SHQIPTARE
DASMA KOSOVARE
Plaku eshte High
Raporti i Progresit (Reklama)
SHKOJME PAK MARKETING "MAKTHI"
Talentat e futbollit, Ooops
Hakmarrja ne parking
LOJA MA E MIR N'BOT
Tinguj misteriozë dëgjohen edhe në Prishtinë
SINAN HOXHA I SHAN SHKIT
MAJMUNI BEN TRICKA
MACA GARUESE
Double fail
Ja Si Ndizet Kamioni Kur Bateria Eshte 0 %
JA SI PIN UJIN KY FEMIJA
PARALAJMRIMI I UFOVE NE PRISHTINE
Saha shenon, Referi Feston
MACJA LUAN ME TELEVIZORIN
KESHTU E KALON KOHEN E LIRE MEKANIKU
JA MORI MENDJA EDHE KETI TA BEJ
AFTESIA E MASHKULLIT PER FEMREN
HAJGARE ME BUS
QESHJE E PAZAKONTE
AKSIDENTI GJAT RROTULLIMIT PERFEKT
VAJZAT SHQIPTARE DUKE HEKUROSUR FLOKET
GAZETARJA KOSOVARE FRIKESOHET PA MAS
VANDAMI I KOSOVES
MORI INFRAKT NGA MARIMANGA
EPO KUSH THA QE EDHE UN BIONDJA NUK DI TA PERDORI MOTORRIN
FEMIJA I CILLI BEN SI MOTORR
HOXH SHEFQET KRASNIQI-FLET PER ZERAT E QUDITSHEM NE PRISHTINE
EDHE QENI SHIQON FUTBOLL
MOTORRI ME I MIRE QE KENI PA
NJERIU I CILLI ZBULOJ SE KA AFTESI TENDERTOJ MAKINEN VET
SHIPTARI I CILLI TREGON JA SE SI LUHET GOLFJA CFAR USHTRIME BEN KY
JA CFAR USHTRIME BEN KY
JA SE QFAR VOZITJE BEM NE SHIPTARET
JA CKA BEN ME VETUREN MERCEDES
FEMIJA I VOGEL I CILLI NGET FERARIN
JA SE SI E MBREH LAPSIN KY
E MERITON TE SHKOJ NE LOJRAT OLIMPIKE
PO DOJKA ME MARR KRET MARKETIN ME VETE
EDHE FEMRA GRUSHTON
Ne 2013 Bashkohen KOSOVA SHQIPERIA
FLAMURI GJIGAND SHQIPTAR NE GJERMANI
Nosa Nosa Asi Vose Me Mata
felipe cantando nosa nosa asi voce me mata
NOSA NOSA asi voce me mata ( FAIL PUBLICO )- MALL VICUÑA MAKENA (Santiago Chile)
PES2012 - Ai se eu te pego • Versão PES

ARTET MARCIALE MBESIN ME TE PREFERUARAT
KARATE KID
HAPET SHAMPANJA TAPA I BIE FTYRES NUSES
SHIFE QFAR JAN NE GJENDJE TE BEJN FEMRAT KUR NERVOZOHEN
E PROVOI DHE DESHTOI
MAJMUNI LUAN ME BEBEN
BEBJA DUKE BER YOGA
SHIFE QFAR BEJN USHTARET AMERIKAN KUR JAN TE LIRE
TALENTI I PA ZBULUAR
GUY-fails-miserably-at-hammer-game
How to Hide a Pencil
NJERIU NDOSHTA MA I QMENDUR NE BOTE
Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store