Titulli Labi - Te du me zemer
Ndëgjuar 1,001
Shkarkuar 33
Pëlqyer 0
Publikuar 11/12/2022

Texti i këngës

Labi - Te du me zemer - Teksti i këngës nuk ekziston për momentin. Dërgoje ti i pari.

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store