Banner

Banner

Titulli Ymer Bajrami - Live
Ndëgjuar 130,130
Shkarkuar 532
Pëlqyer 106
Publikuar 01/02/2013

Informatat e këngës
Ymer Bajrami live ne emisionin Konaku Emisioni live Konaku
Te gjitha te drejtat e rezervuara TV ERA

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store