Banner

Banner

Titulli Meda ft Sinani Sabriu Ermali Vjollca - Potpuri
Ndëgjuar 9,253,550
Shkarkuar 1,742
Pëlqyer 7,840
Publikuar 10/12/2014

Loading...
Informatat e këngës
Facebook: https://www.facebook.com/ArkivaShqip
Instagram: https://www.instagram.com/arkivashqip/
Artist booking: [email protected]
Produced by Emracom
Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store