Banner

Banner

Titulli Shkumbin Ismaili - Lutem
Ndëgjuar 3,573,763
Shkarkuar 370
Pëlqyer 7,593
Publikuar 15/11/2013

Loading...
Informatat e këngës
Buy/Listen : http://hyperurl.co/croakr
Facebook : https://www.facebook.com/shkumbinismailiOfficial
INSTAGRAM : https://www.instagram.com/shkumbinlsmaili

Music : Shkumbin Ismaili
Lyrics : Vigan Sulejmani-Fanda

#shkumbinismaili #lutem
Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store