Banner

Banner

Titulli Albatrit Muqiqi - Sa sa
Ndëgjuar 1,386,285
Shkarkuar 806
Pëlqyer 4,698
Publikuar 17/08/2014

Loading...
Informatat e këngës
Albatrit Muqiqi - Sa sa (Official Video)


iTunes: http://smarturl.it/iTunesSaSa
Amazon: http://smarturl.it/AmazonSaSa
Spotify: http://smarturl.it/SpotifySaSa
Deezer: http://smarturl.it/DeezerSaSa

http://smarturl.it/AlbatritMuqiqiFB
http://smarturl.it/AlbatritMuqiqiInsta
Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store