Titulli Adri Rogaqi x Afrim Muqiqi - Plaget e Liris
Ndëgjuar 589
Shkarkuar 12
Pëlqyer 0
Publikuar 09/12/2022

Texti i këngës

Adri Rogaqi x Afrim Muqiqi - Plaget e Liris - Teksti i këngës nuk ekziston për momentin. Dërgoje ti i pari.

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store