Titulli Adri Rogaqi x Afrim Muqiqi - Qohu Rexho
Ndëgjuar 721
Shkarkuar 32
Pëlqyer 2
Publikuar 11/12/2022

Texti i këngës

Adri Rogaqi x Afrim Muqiqi - Qohu Rexho - Teksti i këngës nuk ekziston për momentin. Dërgoje ti i pari.

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store