Titulli Halili Seferve x Afrim Aliu - Jam bandil nje trim i forte
Ndëgjuar 629
Shkarkuar 8
Pëlqyer 0
Publikuar 13/03/2023

Texti i këngës

Halili Seferve x Afrim Aliu - Jam bandil nje trim i forte - Teksti i këngës nuk ekziston për momentin. Dërgoje ti i pari.

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store