Banner

Banner

Titulli Albatrit Muqiqi - Zemra e Braktisur
Ndëgjuar 289,087
Shkarkuar 591
Pëlqyer 987
Publikuar 19/10/2014

Loading...
Informatat e këngës
Albatrit Muqiqi - Zemra e Braktisur

#AlbatritMuqiqi #ZemraeBraktisur


iTunes: http://smarturl.it/iTunesZemraeB
Amazon: http://smarturl.it/AmazonZemraeBr
Spotify: http://smarturl.it/SpotifyZemraeBr
Deezer: http://smarturl.it/DeezerZemraeBr

http://smarturl.it/AlbatritMuqiqiFB
http://smarturl.it/AlbatritMuqiqiInsta
Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store