Banner

Banner

Titulli Ismet Peja - Potpuri
Ndëgjuar 168,383
Shkarkuar 73
Pëlqyer 198
Publikuar 20/09/2013

Loading...
Informatat e këngës
https://www.facebook.com/kastratimusic/ https://www.facebook.com/MuzikeHumorshqip/?ref=hl
Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store