Banner

Banner

Titulli Lalushi - Ah lej lej
Ndëgjuar 85,375
Shkarkuar 471
Pëlqyer 241
Publikuar 10/12/2017

Loading...
Informatat e këngës
Emisioni "Me zemer te hapur" me Evis Ahmetin ne News24
(Emision nga arkiva) - 11 korrik, 2016
Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store