Banner

Banner

Titulli Xheki & Avdyli & Lalushi - Potpuri
Ndëgjuar 185,916
Shkarkuar 644
Pëlqyer 944
Publikuar 06/11/2017

Loading...
Informatat e këngës
Facebook: https://www.facebook.com/ArkivaShqip
Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store