Banner

Banner

Titulli Abdyl Mziu ft Lalushi - Politika
Ndëgjuar 123,448
Shkarkuar 921
Pëlqyer 466
Publikuar 10/12/2015

Loading...
Informatat e këngës
Facebook: https://www.facebook.com/ArkivaShqip
Produced by Emracom
Video Max Production
Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store