Titulli Vellezerit Mziu x Naim Krasniqi - Kallushanat
Ndëgjuar 1,280
Shkarkuar 102
Pëlqyer 9
Publikuar 10/12/2022

Texti i këngës

Vellezerit Mziu x Naim Krasniqi - Kallushanat - Teksti i këngës nuk ekziston për momentin. Dërgoje ti i pari.

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store