Titulli Vellezerit Mziu x Nikka - Rrak e tak
Ndëgjuar 144
Shkarkuar 14
Pëlqyer 0
Publikuar 01/12/2022

Texti i këngës

Vellezerit Mziu x Nikka - Rrak e tak - Teksti i këngës nuk ekziston për momentin. Dërgoje ti i pari.

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store