Titulli Vellezerit Mziu - Mos e le shpirtin me hjeke
Ndëgjuar 1,985
Shkarkuar 273
Pëlqyer 38
Publikuar 18/12/2022

Texti i këngës

Vellezerit Mziu - Mos e le shpirtin me hjeke - Teksti i këngës nuk ekziston për momentin. Dërgoje ti i pari.

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store