Titulli Motrat Mustafa - Motrat jan mehlem ilaq per shpirtin tem
Ndëgjuar 755
Shkarkuar 87
Pëlqyer 4
Publikuar 16/12/2022

Texti i këngës

Motrat Mustafa - Motrat jan mehlem ilaq per shpirtin tem - Teksti i këngës nuk ekziston për momentin. Dërgoje ti i pari.

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store