Banner

Banner

Titulli Lalushi - Naka naka
Ndëgjuar 43,328
Shkarkuar 426
Pëlqyer 76
Publikuar 21/12/2016

Loading...
Informatat e këngës
Publisher: OnAir Media
Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store