Titulli Nexhbedin Gaxherri (Nexhi) - Njemije jete po ti je
Ndëgjuar 0
Shkarkuar 89
Pëlqyer 0
Publikuar 22/04/2021

Informatat e këngës

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store