Titulli Ilmo Farizi - Nje jete ne gurbet
Ndëgjuar 646
Shkarkuar 26
Pëlqyer 3
Publikuar 27/01/2023

Texti i këngës

Ilmo Farizi - Nje jete ne gurbet - Teksti i këngës nuk ekziston për momentin. Dërgoje ti i pari.

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store