Titulli Dafina Dauti x Turabi - 1 here ne jete
Ndëgjuar 1,012
Shkarkuar 62
Pëlqyer 14
Publikuar 30/01/2023

Texti i këngës

Dafina Dauti x Turabi - 1 here ne jete - Teksti i këngës nuk ekziston për momentin. Dërgoje ti i pari.

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store