Titulli Fatlume Popovci x Ylli Demaj - O gurbet LIVE
Ndëgjuar 1,148
Shkarkuar 72
Pëlqyer 5
Publikuar 28/01/2023

Texti i këngës

Fatlume Popovci x Ylli Demaj - O gurbet LIVE - Teksti i këngës nuk ekziston për momentin. Dërgoje ti i pari.

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store