Banner

Banner

Titulli Shkumbin Ismaili - Ora
Ndëgjuar 5,532,340
Shkarkuar 361
Pëlqyer 14,361
Publikuar 22/11/2014

Loading...
Informatat e këngës
Shkarko ne iTunes : https://itunes.apple.com/us/album/ora-12-single/id944272792
Faqja zyrtare ne Facebook https://www.facebook.com/shkumbinismailiOfficial
Instagram : www.instagram.com/shkumbinlsmaili
Music & Lyrics : Shkumbin Ismaili

Ora 12

Zgjohem në mëngjes
Ditën t’a filloj
Jam mësuar si cdo herë
Zërin t'ia dëgjoj
Jam mesuar si cdo herë
Zerin t’ia dëgjoj

Sot si asnjeherë
Ditët nuk kanë fund
Ora 12 kaloj ti nuk je askund
Ora 12 kaloj ti nuk je askund

Ref:
Heshtja flet sa njëmije fjalë
Netët pa ty nuk kanë fund
Sot si asnjëherë më parë
Ndjej mungesën tënde shumë 2×

Ndoshta nuk ia vlen
Per ty të mendoj
Eshtë gabimi im cdo herë
Gjithkujt i besoj

Sot si asnjeherë
Ditët nuk kanë fund
Ora 12 kaloj ti nuk je askund
Ora 12 kaloj ti nuk je askund

Heshtja flet sa njëmije fjalë
Netët pa ty nuk kanë fund
Sot si asnjëherë më parë
Ndjej mungesën tënde shumë 2×
Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store