Banner

Banner

Titulli Bashkim Spahiu - Dashuria e pare
Ndëgjuar 495,111
Shkarkuar 876
Pëlqyer 1,129
Publikuar 24/03/2015

Loading...
Informatat e këngës
Facebook: http://www.facebook.com/ArkivaShqip
Reklama
Loading...
Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store