Banner

Banner

Titulli Capital T - Legacy (INTRO)
Ndëgjuar 442,675
Shkarkuar 818
Pëlqyer 2,220
Publikuar 28/02/2015

Loading...
Informatat e këngës
Prej Podrumit n'Pent House , Prej Biciklles n'Touareg * Capital T vjen me "Slumdog Millionaire" (MIXTAPE)

Download HQ song : http://www.soundcloud.com/authenticloud

Produced By : Mixey (AuthenticENT)
Music : Granit Derguti (AuthenticENT)
Lyrics : Capital T
Video : AM Production


AuthenticENT all rights reserved 2015.
Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store