Banner

Banner

Titulli Gena - Ndal
Ndëgjuar 2,037,232
Shkarkuar 1,108
Pëlqyer 3,446
Publikuar 09/08/2015

Loading...
Informatat e këngës
Publisher: OnAir Music http://smarturl.it/OnAirMusic

Music: Edlir Begolli
Lyrics: Abaz Selmani & Edlir Begolli
Video: VSM
Facebook: http://smarturl.it/GenaFacebook
Insagram: http://smarturl.it/GenaInstagram

Teksti:

Ti them ndal
Ti them une dy fjale
Do ti them se te dua te prita
Dashurin e pare me ty e nisa
Ti them ndal Sa fjale Per ne sa fjale
Pa ty s'di te jetoj se kam frike
Une nuk munden pa ty jo dhe pik
Sa fjaleSe do ti them te dua
Dhe pse nuk je me mua
Se ti je plag e vjeter plag e vjeter
Qe do mbetesh thell te une....

Se do ti them te dua
Dhe pse nuk je me mua
Se ti je plag e vjeter plag e vjeter
Qe do mbetesh thell te une..... Folé Publishing - https://www.smarturl.it/FolePublishing Folé Publishing - https://www.smarturl.it/FolePublishing
Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store