Banner

Banner

Titulli JKN ft Marsel Ademi - Sa je fiksu
Ndëgjuar 1,226,477
Shkarkuar 60
Pëlqyer 4,750
Publikuar 07/05/2015

Loading...
Informatat e këngës
Facebook: http://www.facebook.com/ArkivaShqip
Instagram: https://www.instagram.com/arkivashqip/
Music & Arrangement by Red & Black Production
Lyrics: JKN
Video by ND Film Pro
Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store