Banner

Banner

Titulli Xili - Me mungon
Ndëgjuar 249,068
Shkarkuar 781
Pëlqyer 839
Publikuar 06/01/2015

Informatat e këngës
Facebook: https://www.facebook.com/ArkivaShqip
Artist booking? [email protected]

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store