Titulli Sellma - Me mungon
Ndëgjuar 601
Shkarkuar 3
Pëlqyer 0
Publikuar 12/12/2022

Texti i këngës
Më Mungon
Ecja neper rruget e qytetit
Krejt e vetme
Sec u shua bota
Nuk po ecen askush tjeter
Me pikonte loti nuk po shihja dot me sy
Sdua te shoh fare po ste pash zemer ty

Me mungon me mungon
Ah sa me mungon
Asnje cast sjam pa lot
Zemra me renkon
Me mungon me mungon
Shpirt po me mungon
Lere fajin pa denim perqafom

Se nje dit pritja do m’lodh
Hiç se di
Me neve dyve çka do ndodh
As ket se di

Dua te jem si me pare
Zemer me ty
Nuk jetoj as dit as nat
Sjetoj dot pa ty

Me mungon me mungon
Ah sa me mungon
Asnje cast sjam pa lot
Zemra me renkon
Me mungon me mungon
Shpirt po me mungon
Lere fajin pa denim perqafom

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store