Titulli Ervis Harrunaj - Me mungon Babi dhe Nena
Ndëgjuar 1,143
Shkarkuar 86
Pëlqyer 4
Publikuar 11/01/2023

Texti i këngës

Ervis Harrunaj - Me mungon Babi dhe Nena - Teksti i këngës nuk ekziston për momentin. Dërgoje ti i pari.

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store