Titulli Xheza - Nena po te pret
Ndëgjuar 780
Shkarkuar 18
Pëlqyer 1
Publikuar 23/03/2023

Texti i këngës

Xheza - Nena po te pret - Teksti i këngës nuk ekziston për momentin. Dërgoje ti i pari.

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store