Titulli Xheza Dani x Artir Gjikoka - Dikur kam pase lumturi
Ndëgjuar 770
Shkarkuar 28
Pëlqyer 0
Publikuar 20/03/2023

Texti i këngës

Xheza Dani x Artir Gjikoka - Dikur kam pase lumturi - Teksti i këngës nuk ekziston për momentin. Dërgoje ti i pari.

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store