Titulli Dani - Tradhtarja
Ndëgjuar 321
Shkarkuar 36
Pëlqyer 4
Publikuar 22/02/2023

Texti i këngës

Dani - Tradhtarja - Teksti i këngës nuk ekziston për momentin. Dërgoje ti i pari.

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store