Titulli Ramadan Krasniqi DANI - Keshtu e paska kjo dynja
Ndëgjuar 100
Shkarkuar 5
Pëlqyer 0
Publikuar 01/12/2022

Texti i këngës

Ramadan Krasniqi DANI - Keshtu e paska kjo dynja - Teksti i këngës nuk ekziston për momentin. Dërgoje ti i pari.

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store