Banner

Banner

Titulli Gena - Pa Adrese
Ndëgjuar 970,150
Shkarkuar 1,278
Pëlqyer 2,529
Publikuar 20/02/2016

Loading...
Informatat e këngës
OnAir Music http://smarturl.it/OnAirMusic

Music : Gena
Lyrics: Gena
Arrangment: Edlir Begolli
Mix & Master: Edlir Begolli
Video: Pro..Video

Follow Gena
Facebook: http://smarturl.it/GenaFacebook
Insagram: http://smarturl.it/GenaInstagram

Teksti:

Nje valixhe neper duar
Sle adrese ku te kerkoj
Me ke fshire nga kjo jete
S'emeritoj
Tjeter kohe ishte atehere
Ndoshta beja dhe gabime
Shija jote me ka mbetur
Sa kujtime
Ky qytet pa fund
Me duket
Me kan then se ktu jeton
Ndoshta ti dhe je martuar
Pse s'tregon
Kam nje ndjenj qe smund ta them
Kam nje lot qe me eshte thare
Ne kte bote i vogel
i vogel dukem
Si i marr
Refreni
Jo sdo ndalem asnje cast
Vetem ty do te kerkoj
Me ke fshire nga kjo jete
S'emeritoj
Kam nje ndjenj qe smund ta them
Kam nje lot qe me eshte thare
Ne kte bote i vogel
i vogel dukem
Si i marr
Nje valixhe neper duar
Sle adrese ku te kerkoj
Me ke fshire nga kjo jete
S'emeritoj
Tjeter kohe ishte atehere
Ndoshta beja dhe gabime
Shija jote me ka mbetur
Sa kujtime
Refreni
Jo sdo ndalem asnje cast
Vetem ty do te kerkoj
Me ke fshire nga kjo jete
S'emeritoj
Kam nje ndjenj qe smund ta them
Kam nje lot qe me eshte thare
Ne kte bote i vogel
i vogel dukem
Si i marr...
Jo sdo ndalem asnje cast
Vetem ty do te kerkoj
Me ke fshire nga kjo jete
S'emeritoj
Kam nje ndjenj qe smund ta them
Kam nje lot qe me eshte thare
Ne kte bote i vogel
i vogel dukem
Si i marr...
Nje valixhe neper duar
Sle adrese ku te kerkoj
Me ke fshire nga kjo jete
S'emeritoj...... Folé Publishing - https://www.smarturl.it/FolePublishing Folé Publishing - https://www.smarturl.it/FolePublishing
Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store