Banner

Banner

Titulli Armend Ademi ft. Ciljeta - AVENTURA
Ndëgjuar 1,457,624
Shkarkuar 62
Pëlqyer 8,384
Publikuar 15/04/2016

Loading...
Informatat e këngës
"Aventura", music video performed by Armend Ademi & Ciljeta Xhilaga

@Instagram: armendademi_official
@Facebook: https://www.facebook.com/Armend-Ademi...

Teksti: Rozana Radi
Muzika & Orkestrimi: Elgit Doda
Video: Imagine Films, LLC.
Publisher: Onima Media - https://goo.gl/yddi50
(C) Armend Ademi, 2016


Teksti :

Armendi

A po t’kujtohen aventurat?
N’trupin tem kur flejshe mi vida
E tash shumë je ti ka m’mungon
Sot krejt bosh pom duket dita qe linda

Ciljeta

Ti kisha kthy unë aventurat
Ti thoja botes kjo eshte e imja
E nëse ti mu m’don, mu m’don
Let me be your Mami linda

Armendi

S’kisha mujt me t’pa me tjetër Kjo po m’munon
T’kisha mujt me ta jep jetën A po t’majfton?
Kom gabu t’a kom thy zemrën Se meriton
S’po du mo me t’pas larg vetit A po m’kupton?

Ciljeta

Po du shumë me ty
S’po di qa ke n’kry
Veç po du ti me mu kthy
Të jem prapë me ty
Të zgjohem me ty
Dhe një herë të jemi të dy
Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store