Banner

Banner

Titulli Shkumbin Ismaili - Te betohem
Ndëgjuar 6,006,278
Shkarkuar 568
Pëlqyer 17,300
Publikuar 25/05/2016

Loading...
Informatat e këngës
https://www.facebook.com/shkumbinismailiOfficial
https://instagram.com/shkumbinlsmaili
https://backl.ink/251142
http://shkumbinismaili.com/

Music & Lyrics : Shkumbin Ismaili
Arranged & Mixed : Shkumbin Ismaili
Guitar : Shkumbin Ismaili
Mastering : Simon Duggal @Southside Audio
Video : Max Production
2016 / All rights reserved : Shkumbin Ismaili

Pyes zemren qe nuk flet
pse pa ty s'kalon kjo jete
pyes zemren sme flet dot
as nje fjale per ty sme thot

ti afrohesh dal ngadal
me shikon me ata sy
dashurin ty ta kam fal
ta fala vetem ty.

Ref:
Te betohem ty te pres
te me thuash POO
mos mendo se dikush me shum
me shum se un te do.

Te betohem ty te pres
te me thuash POO
mos mendo se dikush me shum
me shum se un te do.

Nuk do doja asgje tjeter
perveç teje ne kete bote
dashurise me mire se ti
askush tjeter s'mund tja thote

mos me ler me shum te pres
te jetoj ne agoni
dashurine unë ta kam fal
falma edhe ti.

Te betohem ty te pres
te me thuash POO
mos mendo se dikush me shum
me shum se un te do.

Te betohem ty te pres
te me thuash POO
mos mendo se dikush me shum
me shum se un te do.

Mos me ler me shum te pres
te jetoj me agoni
dashurine une ta kam
fal falma edhe ti.

Te betohem ty te pres
te me thuash POO
mos mendo se dikush me shum
me shum se un te do.

Te betohem ty te pres
te me thuash POO
mos mendo se dikush me shum
me shum se un te do.

Mos mendo se dikush me shum
me shum se un te do.


#shkumbinismaili #tebetohem #official #shqip #albanian #music #ballads
Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store