Banner

Banner

Titulli Besa ft. Flori - 123
Ndëgjuar 5,435,624
Shkarkuar 2,206
Pëlqyer 14,073
Publikuar 14/06/2016

Loading...
Informatat e këngës
Performers: Besa, Flori
Download Song : http://www.besaofficial.com/123.php
Music : Kledi Bahiti | Threedots
Lyrics (Below) : Flori Mumajesi
Video : Entermedia


123
Besa
Se di pse ti m’ke heq nga zemra jote
Se di pse mu m’ke fshi nga memoria jote
Dhe nëse nuk kam vend në jetën tënde
Kam pas një shoqe të ngusht
Dikur kam pas shoqe të ngusht


123 Stë mjaftoi ajo që e pate
Asnjëherë nuk u kënaqe
Spo ta bëj ty rrafsh
123 Njerëz jo një shtrat nuk i mbante
Imagjinata se ndalte
T’lutna mos m’bë me faj

Flori
Ajo mu m’ka inat
Njësoj ty t’ka inat
Dhe asnjëherë se ka shfaq
Sa m’don mu edhe ty
S’i kena dhonë asnji shans
S’i kena lon asnjë shkas
Me xhelozu për ne të dy

Besa
123 Stë mjaftoi ajo që e pate
Asnjëherë nuk u kënaqe
Spo ta bëj ty rrafsh
123 Njerëz jo një shtrat nuk i mbante
Imagjinata se ndalte
T’lutna mos m’bë me faj


Flori
Konfuz jom
Edhe pse më s’e kom
123 po kalon
Ditë mbasdite
ti mbas shpine kë takon
Dhe mu më harron
Dhe mu më lëndon
A e ke pyet veten ndonjiherë
Nëse ti gabon

Besa
123 Stë mjaftoi ajo që e pate
Asnjëherë nuk u kënaqe
Spo ta bëj ty rrafsh
123 Njerëz jo një shtrat nuk i mbante
Imagjinata se ndalte
T’lutna mos m’bë me faj (x2)
Reklama
Loading...
Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store