Banner

Banner

Titulli Diinora ft. Duda - Get cha
Ndëgjuar 341,979
Shkarkuar 922
Pëlqyer 2,216
Publikuar 01/07/2016

Loading...
Informatat e këngës
Facebook: https://www.facebook.com/ArkivaShqip
Reklama
Loading...
Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store