Banner

Banner

Titulli Duda ft. Overlord ft. Kola - Tipa tron
Ndëgjuar 683,386
Shkarkuar 1,333
Pëlqyer 5,578
Publikuar 27/12/2016

Loading...
Informatat e këngës
Facebook: https://www.facebook.com/DoubleGGArmy
Reklama
Loading...
Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store